کرایه نیسان مشهد میامی

کرایه نیسان مشهد میامی

کرایه نیسان مشهد میامی

فاصله از پلیس راه امام هادی مشهد تا روستا میامی چقدر است:

میامی حدود ۶۰ کیلومتر با مشهد فاصله دارد. با استفاده از خودرو شخصی می‌توانید در کمترین زمان خود را به آن برسانید. باید به جاده مشهد سرخس شده و از میان گندم‌زارهای باصفا عبور کنید و به این روستا برسید.

کرایه نیسان مشهد میامی

نرخ کرایه نیسان از مشهد تا روستا میامی چطور محاسبه می شود:

محاسبه کرایه نیسان از نقطه پلیس راه امام هادی تا روستا میامی پنج ساعت ورودی محاسبه می شود. اینکه پنج ساعت ورودی محاسبه شده است یعنی اگر زمان حمل و نقل چهارساعت شود راننده نیسان همان پنج ساعت ورودی را دریافت می کند. لیکن ورودی حمل و نقل به روستا میامی از نقطه پلیس راه امام هادی مشهد پنج ساعت است. مبلغ ۸۵۰ هزار تومان نرخ کرایه نیسان مشهد به میامی در سال ۱۴۰۳ می باشد.

نیسان چیست و حداکثر ظرفیت مجاز بارگیری چقدر است:

نیسان آبی یا نیسان زامیاد خودرویی است که به کلماتی مانند خدمت، استحکام، قدرت و بخاطر چهره اش، ترس معروف است. بخش عمدۀ حمل و نقل کشور بر عهده نیسان‌هاست. وانت نیسان که در خارج از کشور نام آن نیسان جونیور (Nissan Junior) بود. در ایران به نیسان آبی یا نیسان زامیاد معروف شد. این خودرو در سال ۱۳۴۹ توسط شرکت خودروسازی زامیاد در ایران تولید شد. در سال ۱۳۸۹ نوع جدیدی از نیسان دیزلی به نام زامیاد ۲۸ وارد بازار شد.

در کسب و کارهای محلی:

استفاده از نیسان می تواند گزینه مناسبی برای ارسال سفارش‌ها باشد. زیرا کامیون‌ها در سفرهای درون شهری دارای محدودیت تردد فراوانی هستند که این محدودیت‌ ها برای نیسان وجود ندارد. و می‌تواند بدون ایجاد ترافیک و دردسرهای موجود برای کامیون‌ها خدمات باربری را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد. از طرفی صدور بارنامه از طرف شرکت های حمل و نقل، خدمات ارسال کالا را با نیسان های باربری معتبر کرده است. راننده قبل از حرکت مکلف به دریافت بارنامه الکترونیکی و ثبت اطلاعات در سامانه بارنامه وانت بار است.

 

حداکثر باری که نیسان های زامیاد ۲۸ می‌توانند جابجا کنند:

وزن تا ۲,۲۰۰ کیلوگرم بار (۲.۲ تن) بیان شده است. اما در واقع قادر به حمل بار ۲,۸۰۰ کیلوگرم هستند. بطور کلی ظرفیت حمل بار نیسان برای بارهایی با محدوده وزن ۱ تا ۲ تن مناسب است. دیده شده که نزدیک به ۴ تن هم در این ماشین بار زده شده است. و شاید برای شما هم سوال شده باشد که چطور نیسان توانسته این حجم از بار را جابجا کند؟ پاسخ گیربکس‌های قوی نیسان است که دارای قدرت زیادی برای تحمل بار هستند.

کرایه نیسان مشهد میامی

طول و ابعاد اطاق نیسان چقدر است؟

ابعاد اتاق بار نیسان بصورت زیر است:

  • طول نیسان بار: ۲۲۰ سانتی متر
  • عرض نیسان بار: ۱۶۰ سانتی متری
  • ارتفاع از زمین: ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر
  • فاصله مرکز محور جلو تا مرکز محور عقب: ۲۸۶.۵ سانتی متر

 

چه کالاهایی برای جابجایی با نیسان مناسب است؟

برای محموله‌ی بارهایی که ارتفاع آن ها از ۱/۵ متر بیشتر است باید به ارتفاع محل‌های عبور مانند پل ها، درهای ورودی و…دقت کرد و برای آن مجوز های مربوطه را دریافت کرد. واضح است که برای محموله ای که طول و عرض آن از ابعاد قسمت بار نیسان وانت بیشتر است، نیسان انتخاب خوب و امنی نیست و پیشنهاد ما برای این موارد استفاده از کامیونت یا همان خاور است.

 

درباره روستا میامی:

خراسان رضوی، ۵۰ کیلومتری شهر مشهد، جاده مشهد سرخس، بعد از پلیس‌راه به‌سمت میامی

جاذبه های اطراف روستا میامی:

کاروان‌سرای عباس‌آباد (روستای عباس‌آباد، فاصله از میامی: ۷۵ کیلومتر)
پارک کوه‌سنگی (مشهد، فاصله از میامی: ۶۰ کیلومتر)
پارک وکیل‌آباد (مشهد، فاصله از میامی: ۸۰ کیلومتر)
کلات نادری (مشهد، فاصله از میامی: ۵۵ کیلومتر)
بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) (مشهد، فاصله از میامی: ۵۰ کیلومتر)
آرامگاه شیخ بهایی (مشهد، فاصله از میامی: ۵۰ کیلومتر)
بازار رضا (مشهد، فاصله از میامی: ۵۰ کیلومتر)

کرایه نیسان مشهد میامی

مرقد امام‌زاده یحیی، مهم‌ترین جاذبه گردشگری میامی
مهم‌ترین قسمت روستای میامی مشهد امام‌زاده یحیی است. بسیاری از زائران امام رضا(ع) به معجزه این امام‌زاده اعتقاد دارند و رفتن به آن را در برنامه خود قرار می‌دهند. طبق شجره‌نامه می‌توان فهمید که امام‌زاده یحیی میامی یکی از نوادگان امام سجاد(ع) است.

 

درباره مشهد:

مَشهَد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. این شهر با ۱۳ منطقهٔ شهری و مساحت شهری ۳۵۱ کیلومتر مربع، سومین شهر پهناور ایران پس از تهران (با ۷۳۵ کیلومتر مربع مساحت شهر) و اصفهان (با ۵۵۱ کیلومتر مربع مساحت شهری) است. همچنین براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ مشهد با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و نود و پنجمین شهر پر جمعیت دنیا به‌شمار می‌رود. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *