باربری تهران مشهد وهزینه حمل

باربری تهران مشهد وهزینه حمل

باربری تهران به مشهد، حمل بار به مشهد و باربری کرج به مشهد و باربری به مشهد از خدمات باربری به شرق کشور است. قیمت باربری تهران به مشهد و هزینه حمل بار از تهران به مشهد برای نیسان، خاور و هزینه کرایه حمل بار و کالا به مشهد، به همراه سرویس باربری ارزان تهران به مشهد و حمل اثاث به مشهد در ادامه آمده است.

قیمت باربری تهران به مشهد

قیمت باربری تهران به مشهد و هزینه حمل بار از تهران به مشهد برای انواع ماشین باربری برای سال ۱۴۰۲ هزارتومان به شرح جدول زیر است. به نرخ های زیر هزینه بیمه و هزینه کارگر هم اضافه می‌شود. برای جزئیات بیشتر به قیمت باربری تهران به شهرستان مراجعه نمایید.

هزینه حمل بار به مشهد 

کرایه وانت از تهران به مشهد ۳.۵۰۰ هزارتومان
کرایه نیسان از تهران به مشهد ۳.۵۰۰ هزارتومان
کرایه خاور از تهران به مشهد ۶.۳۰۰ هزارتومان
کرایه تک تهران به مشهد تماس بگیرید
کرایه جفت تهران به مشهد تماس بگیرید
کرایه تریلی از تهران به مشهد

۱۵.۰۰۰ هزارتومان

حمل اثاث منزل به مشهد

حمل اثاث به مشهد با توجه به مسیر طولانی آن، کار آسانی محسوب نمی شود. از یک طرف باید به گونه ی وسایل و اثاثیه منزل را بسته بندی کرد که صدمه ی به آن وارد نشود و از طرفی باید آن ها را به سلامت به مقصد رساند. بنابراین این کار نیازمند امکانات و تجهیزات مناسب و صد البته کمک افراد متخصص و کاربلد در این زمینه را می طلبد. شرکت حمل اثاث از تهران به مشهد کلیه شرایط و امکانات مناسب برای اسباب کشی ایمن از تهران به مشهد را فراهم نموده است. کافی است تلفن را بردارید و با کارشناسان ما سوالات خود را در زمینه اثاث کشی در مسیرهای طولانی را مطرح نمایید. این کارشناسان به شما توضیح خواهند داد که باید چه کارهایی انجام دهید و شما را به طور کامل راهنمایی خواهند کرد. حمل و انتقال یخچال، بوفه، ماشین لباسشویی و دیگر اثاثیه سبک و سنگین منزل در این شرکت بر عهده ی رانندگان ماهر و کاربلد ما می باشد.

باربری تهران مشهد وهزینه حمل

کرایه خاور و تریلی تهران مشهد

باربری مشهد خاور و تریلی زیرمجموعه باربری بین شهری مشهد است. و به تازگی به خدمات مدیرجاده اضافه شده است.  حمل انواع بار با ماشین های سنگین و نیمه سنگین شامل خاور، تک، جفت، تریلی، حمل اثاثیه منزل با ماشین های مجهز به پتو و ضربه‌گیر و انجام خدمات به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال از این خدمات است. حداکثر بار وسایل باربری به مقصد مشهد برای انواع ماشین باربری عبارتند از: خاور ۶۰۸ و ۸۰۸، حداکثر بار به ترتیب ۳ تن و ۴ تن، کامیون شش چرخ (تک)، حداکثر ۱۰ تن، کامیون ۱۰ چرخ (جفت)، حداکثر ۱۵ تن و تریلی (کفی ۱۸ چرخ) حداکثر ۲۲ تن می‌تواند جابجا کند. اگر بار شما کمتر از ۳ تن، و کمتر از ۵ متر طول، داشته باشد خاور مناسب هست. و اگر وزن آن بیشتر از ۳ تن و نیم و طول آن از ۵ متر بیشتر باشد، خاور ۹۱۱ یا کامیون ۹۱۱ مناسب خواهد بود.

کرایه نیسان از تهران به مشهد

نیسان بار تهران به مشهد و نیسان بار کرج به مشهد از خدمات سامانه باربری و حمل بار مدیرجاده است. نیسان بار به مشهد هر نوع باری را با بیمه‌ نامه و بارنامه مجاز به مقصد می‌رساند. توجه کنید که ما وانت پیکان نداریم. اگر قصد جابجایی بار از تهران به مشهد توسط نیسان را دارید با ما تماس بگیرید. در کنار شرکت ما، می‌توانید از پایانه نیسان هم برای نیسان به مشهد استفاده کنید.

باربری تهران مشهد وهزینه حمل

باربری به استان خراسان رضوی

در کنار باربری تهران به شهر مشهد سایر خدمات باربری تهران به شهرستان های استان خراسان رضوی در حال ارائه است. اگر قصد حمل بار به شهری به جز مشهد هستید و یکی از خدمات زیر نیاز دارید می‌توانید با شماره های سایت تماس حاصل فرمایید. برای باربری کرج به مشهد با انواع ماشین باربری همچنین می‌توانید به ما زنگ بزنید.

۱- باربری تهران به نیشابور

۲- باربری تهران به سبزوار

۳- باربری تهران به تربت‌حیدریه

۴- باربری تهران به کاشمر

۴- باربری تهران به قوچان

۵- باربری تهران به تربت‌جام

۶- باربری تهران به گناباد و سایر شهرستان استان خراسان

باربری تهران مشهد وهزینه حمل

باربری ارزان تهران به مشهد

برای باربری ارزان تهران به مشهد می‌توانید با لیست باربری های تهران به مشهد مستقر در پایانه بار تهران تماس بگیرید. این شرکت‌ها ماشین‌های ارزان‌تری نسبت به باربری‌های سطح شهر تهران ارائه می‌کنند. در پایانه‌ی باربری تهران انواع ماشین باربری نیسان، خاور، کامیون و تریلی به تمام نقاط کشور وجود دارد. روش دیگر برای باربری ارزان تهران به مشهد استفاده از ماشین برگشتی است. ماشین برگشتی به راننده‌ای گفته می‌شود که از مشهد، بار به تهران آورده ولی نمی‌خواهد خالی برگردد. به همین خاطر حاضر است بار شما را با قیمت ارزانتر منتقل کند.

باربری تهران مشهد وهزینه حمل

ارسال بار به مشهد

اگر وسایل کوچک مثل یک یخچال یا میز یا چند کارتن دارید بهترین روش برای ارسال بار به مشهد استفاده از باربری های شوش است. از گذشته تجار و بازاریان تهران برای ارسال کالا به مشهد از باربری های خیابان شوش استفاده می‌کنند. برای ارسال خرده بار از تهران به مشهد می‌توانید از قطار یا ترمینال جنوب هم استفاده کنید. اتوبوس برای بارهای زیر ۱۰۰ کیلوگرم مناسب هست. یک سری شرکت‌ها مثل چاپار یا کالارسان هستند که بار شما را از درب منزل تحویل گرفته آن را با اتوبوس به مشهد می‌فرستند. برای ارسال بار از تهران به مشهد، تربت جام، تربت حیدریه، تایباد، بردسکن، خواف، سبزوار، فیض آباد، کاشمر، گناباد، نیشابور می‌توانید از باربری های زیر استفاده کنید.

لیست خرده بار های مشهد

نام باربری شهر تحت پوشش
وطن، تهرانو شاهین  مشهد، نیشابور، سبزوار، تربت ، قوچان و کاشمر
حامد بارو رهپاک مشهد
پیشتاز بندر مشهد، نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد
قدس، ایران بارو کسری فر مشهد
پارسیان پیما مشهد و نیشابور

درباره مشهد

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور ایران است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان به حساب می آید. این شهر محل سکونت آریایی بوده است و نامش را از بارگاه مقدس امام رضا (ع) گرفته است. مشهد از نظر صنعتی و اقتصادی رتبه ی دوم کشور را به خود اختصاص داده است به طوری که دومین قطب تولید خودرو و از کانون های اصلی تولید چرم در کشور محسوب می‌گردد. به دلیل جمعیت زیاد این شهر حمل و جابه جایی‌بارها به این شهر زیاد انجام می‌شود و شرکت های حمل بار زیادی این کار را انجام می‌دهند. شهر مشهد یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیت بسیار زیادی در این شهر زندگی می کنند. این شهر به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) پذیرای مسافران زیادی است. همین امر ارسال به مشهد را افرایش داده است. شهر مشهد به دلیل صنعتی بودن آن دارای شهرک های صنعتی بسیار زیادی است. شهرک های صنعتی مانند بینالود ، طوس ، گلبهار و … در این شهر فعالیت دارند. و نیاز هست که بارهای زیادی از تهران به این شهرک های صنعتی ارسال شود.

سفارش باربری تهران به مشهد

برای سفارش باربری تهران به مشهد و حمل بار به مشهد با انواع ماشین باربری نیسان، کامیون، خاور و تریلی می‌توانید همه روزه حتی روزهای تعطیل با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. اگر سوالی در باربری تهران به مشهد و هزینه حمل اثاثیه منزل از تهران به مشهد دارید می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۱۸ دیدگاه دربارهٔ «باربری تهران مشهد وهزینه حمل»

 1. بازتاب: بهترین باربری از مشهد به ارومیه

 2. بازتاب: وانت از مشهد به سرولایت یابالعکس - خدمات آنلاین باربری و اسباب کشی

 3. بازتاب: بهترین باربری یزد به ارومیه یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 4. بازتاب: بهترین باربری از مشهد به اراک

 5. بازتاب: بهترین باربری از مشهد به تبریز

 6. بازتاب: بهترین باربری از مشهد به اصفهان

 7. بازتاب: نیسان از مشهد به کامیاران یابالعکس - خدمات آنلاین باربری و اسباب کشی

 8. بازتاب: نیسان از مشهد به بندر کنگان یابالعکس - خدمات آنلاین باربری و اسباب کشی

 9. بازتاب: بهترین باربری تهران به ارومیه یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 10. بازتاب: بهترین باربری مشهد به همدان یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 11. بازتاب: بهترین باربری مشهد به کرمانشاه یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 12. بازتاب: بهترین باربری مشهد به یاسوج یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 13. بازتاب: نیسان از تهران به ساری یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 14. بازتاب: نیسان از تهران به بیله سوار یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 15. بازتاب: نیسان از تهران به مشهد یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

 16. بازتاب: نیسان از مهرشهر به ارومیه - حمل و نقل مدیرجاده

 17. بازتاب: نیسان از چهاردانگه به فسا یابالعکس - حمل و نقل مدیرجاده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
سفارش تلفنی (ساعت 8 الی 20)