کرایه نیسان مشهد شاندیز

کرایه نیسان مشهد شاندیز

کرایه نیسان مشهد شاندیز

فاصله از سر بزرگراه وکیل آباد تا شهرستان شاندیز چقدر است؟

راه اصلی رفتن به شاندیز مسیر بزرگراه وکیل آباد به شاندیز بوده؛ اما مسیرهای دیگری نیز موجود می‌باشد. محاسبه فاصله از ابتدای بزرگراه وکیل آباد مشهد تا خود شهرستان شاندیز حدود ۲۵ کیلومتر با نیسان است.

کرایه نیسان مشهد شاندیز

نرخ کرایه نیسان از مشهد تا شهرستان شاندیز چطور محاسبه می شود:

محاسبه کرایه نیسان از نقطه ابتدای بزرگراه وکیل آباد سه ساعت ورودی محاسبه می شود. اینکه سه ساعت ورودی محاسبه شده است یعنی اگر زمان حمل و نقل دو ساعت شود راننده نیسان همان سه ساعت ورودی را دریافت می کند. لیکن ورودی حمل و نقل به شهرستان شاندیز از نقطه ابتدای بزرگراه وکیل آباد مشهد سه ساعت است. مبلغ ۴۵۰ هزار تومان نرخ کرایه نیسان مشهد به شاندیز در سال ۱۴۰۳ می باشد.

نیسان چیست و حداکثر ظرفیت مجاز بارگیری چقدر است:

نیسان آبی یا نیسان زامیاد خودرویی است که به کلماتی مانند خدمت، استحکام، قدرت و بخاطر چهره اش، ترس معروف است. بخش عمدۀ حمل و نقل کشور بر عهده نیسان‌هاست. وانت نیسان که در خارج از کشور نام آن نیسان جونیور (Nissan Junior) بود. در ایران به نیسان آبی یا نیسان زامیاد معروف شد. این خودرو در سال ۱۳۴۹ توسط شرکت خودروسازی زامیاد در ایران تولید شد. در سال ۱۳۸۹ نوع جدیدی از نیسان دیزلی به نام زامیاد ۲۸ وارد بازار شد.

در کسب و کارهای محلی:

استفاده از نیسان می تواند گزینه مناسبی برای ارسال سفارش‌ها باشد. زیرا کامیون‌ها در سفرهای درون شهری دارای محدودیت تردد فراوانی هستند که این محدودیت‌ ها برای نیسان وجود ندارد. و می‌تواند بدون ایجاد ترافیک و دردسرهای موجود برای کامیون‌ها خدمات باربری را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد. از طرفی صدور بارنامه از طرف شرکت های حمل و نقل، خدمات ارسال کالا را با نیسان های باربری معتبر کرده است. راننده قبل از حرکت مکلف به دریافت بارنامه الکترونیکی و ثبت اطلاعات در سامانه بارنامه وانت بار است.

حداکثر باری که نیسان های زامیاد ۲۸ می‌توانند جابجا کنند:

وزن تا ۲,۲۰۰ کیلوگرم بار (۲.۲ تن) بیان شده است. اما در واقع قادر به حمل بار ۲,۸۰۰ کیلوگرم هستند. بطور کلی ظرفیت حمل بار نیسان برای بارهایی با محدوده وزن ۱ تا ۲ تن مناسب است. دیده شده که نزدیک به ۴ تن هم در این ماشین بار زده شده است. و شاید برای شما هم سوال شده باشد که چطور نیسان توانسته این حجم از بار را جابجا کند؟ پاسخ گیربکس‌های قوی نیسان است که دارای قدرت زیادی برای تحمل بار هستند.

کرایه نیسان مشهد شاندیز

طول و ابعاد اطاق نیسان چقدر است؟

ابعاد اتاق بار نیسان بصورت زیر است:

  • طول نیسان بار: ۲۲۰ سانتی متر
  • عرض نیسان بار: ۱۶۰ سانتی متری
  • ارتفاع از زمین: ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر
  • فاصله مرکز محور جلو تا مرکز محور عقب: ۲۸۶.۵ سانتی متر

 

چه کالاهایی برای جابجایی با نیسان مناسب است؟

برای محموله‌ی بارهایی که ارتفاع آن ها از ۱/۵ متر بیشتر است باید به ارتفاع محل‌های عبور مانند پل ها، درهای ورودی و…دقت کرد و برای آن مجوز های مربوطه را دریافت کرد. واضح است که برای محموله ای که طول و عرض آن از ابعاد قسمت بار نیسان وانت بیشتر است، نیسان انتخاب خوب و امنی نیست و پیشنهاد ما برای این موارد استفاده از کامیونت یا همان خاور است.

درباره شهرستان شاندیز:

شاندیز شهری در استان خراسان رضوی در شمال شرق ایران است. از ویژگی‌های شاندیز، دره‌های سرسبز و پرآبی است، که به همراه درختان کهنسال، گل‌های وحشی، آب و هوای معتدل شاندیز و رودخانه‌های روانی که از دامنه‌های شمالی کوه‌های بینالود سرچشمه می‌گیرند مناظر زیبایی را آفریده‌اند، رودهای مغان، مج، مایان، دِهبار، جاغرق، کَنگ و زُشک از جمله این رودها می‌باشند. شاندیز در ۱۵ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد و غذای مشهور آن شیشلیک است.

شهر سردسیر و ییلاقی شاندیز از سطح دریا ۱۴۰۰ متر ارتفاع دارد و در طول جغرافیایی ۵۹ درجه و ۱۷دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۶ درجه و ۲۳ دقیقه جای گرفته است. این شهر از شمال به میان‌ولایت و از جنوب به شهرستان نیشابور و از مشرق با طرقبه و از غرب با گلمکان و گلبهار مجاور می‌باشد و دارای وسعتی حدود ۳۷٬۸۲۵ کیلومتر مربع است. شاندیز در دامنه‌های شمالی سلسله ارتفاعات کوه بینالود قرار گرفته است. این شهر دارای پوشش گیاهی انبوه و متراکمی از درختان و فضای سبز می‌باشد. طبق مصوبه دولت در مهر سال ۸۶ شهر شاندیز و شهر طرقبه از بخش به‌طور مشترک به شهرستان طرقبه شاندیز ارتقاء یافتند.

کرایه نیسان مشهد شاندیز

درباره مشهد:

مَشهَد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. این شهر با ۱۳ منطقهٔ شهری و مساحت شهری ۳۵۱ کیلومتر مربع، سومین شهر پهناور ایران پس از تهران (با ۷۳۵ کیلومتر مربع مساحت شهر) و اصفهان (با ۵۵۱ کیلومتر مربع مساحت شهری) است. همچنین براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ مشهد با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعیت، دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و نود و پنجمین شهر پر جمعیت دنیا به‌شمار می‌رود. این شهر به واسطهٔ وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *